VEMI

Erki Noole Kergejõustikukooliga liituda sooviva uue õpilase eestkostja peab registreeruma VEMI infohaldussüsteemi kasutajaks. Registreerumise käigus toimub meiega lepingu sõlmimine VEMIs. Alles peale lepingu sõlmimist kinnitame lapse koha Koolis. NB! Lepingu sõlmimiseks tuleb sisestada VEMI-sse Otsi organisatsiooni taha olevale väljale Spordiklubi Elite Sport, mis on Erki Noole Kergejõustikukooli pidaja.

Väga tähtis! Palume lapsevanematel salvestada VEMIsse toimivad e-posti aadressid, sest infovahetus, sh. kiireloomuliste teadete edastamine koolilt lapsevanematele toimub VEMIsse märgitud aadresside vahendusel. Kui e-posti aadress või muud isikuandmed muutuvad, palume lapsevanemal ise koheselt muuta andmed oma VEMI kontol. Klubi kasutajate andmeid muuta ei saa. Kui meie poolt saadetavad kirjad satuvad rämpsposti hulka, palume salvestada skelitesport@gmail.com oma kontaktidesse.

Ühe ja sama lapse saab registreerida ainult ühe lapsevanema VEMI kontole. Kui teine lapsevanem soovib, et nii arved kui muu meie poolt edastatav kirjavahetus jõuaks paralleelselt ka temani, palume VEMIs salvestada teise lapsevanema e-posti aadress väljale E-post2.

Arved genereeritakse VEMIs konto registreerinud lapsevanema nimele, kuid arve võib tasuda teine isik. NB! Ilma meie poolt saadetud arvel oleva viitenumbrita ei saa õppemaksu makset sooritada ning see kantakse panga poolt tagasi maksja arveldusarvele. Koolituskulude INF3 deklaratsiooni märgitakse meie poolt isik, kelle arveldusarvelt õppemaks meile laekus.

VEMI-ga liitumise juhend

Pere teiste laste lisamiseks ja nende lepingu sõlmimiseks sisenege oma kontole ja järgige Avalehel olevat juhendit.

Registreeru või sisene siit: VEMI