Nike treeningvarustus

Erki Noole Kergejõustikukooli Nike treeningvarustuse tellimiseks klubi liikme soodushinnaga     loo endale esmalt konto: www.teamsport.ee   NB! Konto loomisel personaalse informatsiooni sisestamisel vali kindlasti "Olen selle spordiklubi liige" välja rippmenüüst Erki Noole KJK.

Seejärel näed meie klubi liikmete soodushindasid sisenedes oma kontole ja klikates Klubid rippmenüüst ERKI NOOLE KJK logole.

Vaata meie tootevalikut siit.

Pane tähele! Spordiklubi Elite Sport või Erki Noole Kergejõustikukooli sümboolika kasutamine mistahes isiklikuks tarbeks, sh. treening- ja võistlusvarustusel (v.a Teamsport veebipoes Erki Noole Kergejõustikukooli varustuse hulka kuuluvad või meie käest saadud meie logoga tooted), tuleb eelnevalt kooskõlastada Klubi juhtkonnaga.