4.juuni 2018

Palju rõõmustavaid võistlustulemusi 28.mai - 3.juuni

28.-29.mail toimunud Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt kogusid meie sportlased medaleid: Triin (2 medalit), Laura, Harald (3 medalit), Robin, Mait (3 medalit), Harry, Toivo, Taavi, Mark, Kristjan, Karl-Oskar (2 medalit), Chris.

Tulemused.

29.-30.mail osales koguni 22 meie noort sportlast Uno Palu noorte mitmevõitmevõistlusel. Meid oli tõesti palju ja kõik, ka need kellele see oli esmakordne mitmevõistlus, olid väga tublid.

Tulemused.

2.juuni tõi meie noortele rõõmu Eesti noorte teatejooksude meistrivõistlustel saavutatu. Sära oli nii nägudel kui kaela ümber: 3 teatenelikule medalid! Tunnustame kõiki osalejaid: Doris, Lisandra, Johanna, Meelika, Elit-Marlene, Mait, Lukas, Chris, Harald, Kristjan, Mark, Karl-Oskar, Teet.

Tulemused. EKJL fotosid näed siit.

3.juunil toimunud Gustav Sule mälestusvõistlusel võttis teivashüppes võidu Robin.

Tln koolinoorte MV2018
U.Palu 2018