INFOKS UUTELE LIITUJATELE.

Palume uutel trennihuvilistel võtta meiega ühendust e-posti teel: elite@online.ee. Vaba koha olemasolu korral vastame teie e-kirjale ning pakume välja võimaliku treeninggrupi ning -ajad.

Kui laps soovib peale esimest treeningut Kooli trennidega liituda ja treenerilt on saadud kinnitus tema valmiduse kohta arvata laps treeninggruppi, tuleb sõlmida meiega leping enne lapse järgmist tunniplaanijärgset treeningut. Ilma kehtiva lepinguta laps trennides osaleda ei saa ning Koolil on õigus pakkuda koht järgmisele liituda soovijale.

Lepingu sõlmimine toimub lapsevanema poolt VEMI -andmebaasis kasutajaks registreerumise käigus. Täpsem info ning liitumise juhend kõrvalmenüüs: VEMI süsteem.

Lepingu sõlmimisega kinnitab lapsevanem, et on tutvunud ning nõustub järgima kõrvalmenüüs olevates järgnevates dokumentides sätestatut: sisekorraeeskiri trennis osalejale, õppemaksud, õppemaksude tasumise kord, lapse spordiklubi kinnitamine, koolitusleping, õppekava, klubi põhikiri.

Väga tähtis! Palume lapsevanematel sisestada VEMI-sse toimivad e-posti aadressid! Kui e-posti aadress või muud isikuandmed muutuvad, peab lapsevanem ise muutma andmed oma VEMI-i kontol. Klubi kasutajate andmeid muuta ei saa. Kui meie poolt saadetavad kirjad satuvad rämpsposti hulka, palume salvestada elite@online.ee aadress oma kontaktidesse.

Kooliga liitumislepingu sõlmides annab lapse eestkostja loa avaldada lapsest treeningutel, laagrites, võistlustel tehtud fotosid Kooli sotsiaalmeedia uudistes.

UUDISED:             Värskeimad uudised, fotod jm. nüüd Instagramis!            Meie tunnustused: 2018, 2019 U14 parim klubi, PU14 parim sportlane, U14 aasta treener