5.aprill 2014

Laste treeningvõistlusest

Täna toimus meie kooli treeninggruppidele nr. 2, 4, 6 ja 8 treeningvõistlus. Sarnaste kõigile lastele võimetekohaste meie kergejõustikukooli siseste treeningvõistlustega hakkame tasapisi võistlemisega tutvust tegema, sest:

ka võistlemist peab harjutama!

Võistlemine võiks olla lapsele elevust tekitav elamus. Kindlasti ei tohi olla sellises vanuses laste puhul esmatähtis millise koha või tulemuse laps võrreldes teistega saavutab. Antud eas lapse puhul võiks vajadusel võrrelda üksnes lapse enda erinevatel aastatel saavutatud tulemusi. Oluline on aidata lapsel võistluste eel ja võistluste käigus tekkivate võib-olla tema jaoks uute tunnetega edukalt toime tulema. Kiitus, julgustus ja kannustus aitavad lastel proovida võita iseennast järgmisel või sellest järgmisel jõuproovil ja teevad loodetavasti võistlemisest põneva ettevõtmise.

Kõik täna võistlusel osalenud lapsed olid väga-väga tublid!

Võistluse tulemused siin.