29.mai 2015

Veel maikuu võistlustulemusi

Usinalt ja väga heade tulemustega on võistelnud treener Kädy ja treener Mairo õpilased. Kõikidelt võistlustel meie lastele rohkelt isiklikke rekordeid ning positiivseid emotsioone ja mitte ainult allpool eraldi välja toodud, vaid osalejatest kõik väärivad kiitust!

20.mai Leksi 5-võistlusel osalesid Johanna Elisabeth,  Joosep ja treener Taavi. Sel korral oli edukaim Johanna Elisabeth, kellele D-vanusegrupis ülekaalukas I koht.

Leksi 5-võisluse tulemused.

25.mai TV10 OS Tallinna IV etapil said auhinnalise kolmanda koha Cristopher poiste noorema vanuseklassi kettaheites ja Mait vanemate poiste 1000m jooksus.

TV 10 tulemused.

27.-28.mai kaks rasket päeva kestnud Uno Palu mitmevõistlus tõi meie kooli osalejatele, kellest enamus võistles südikalt endast pea 2 aastat vanemate lastega, ohtralt isiklike rekordite purustamisi. Joosepile ja Johanna Elisabethile 5.kohad, Maidule 6. ja Dorisele 7.koht.

Uno Palu mitmevõistluse tulemused.

IMG 2098
IMG 2097