28.mai 2014

Taavi Tšernjavskilt rekord ja võit. Ootamas on juunioride MM!

Taavi võidutses ülekaalukalt 24.-25.mail peetud Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusel kogudes meesjuunioride arvestuses uue isikliku rekordina kümnevõistluses 7452 punkti. Juunioride vanuseklassi kümnevõistluse (6;99/9.14;1,75;800) Eesti kõigi aegade tipptulemuse püstitamise nurjas kahjuks kukkumine tõkkejooksus, mille tõttu läks kaotsi u. 200 punkti. Treener Art Arvisto õpilase saavutatud tulemus ületab lausa ligi 400 punktiga eeloleval suvel USA-s Eugenis toimuvate juunioride maailmameistrivõistluste osalemise normatiivi.

Naisjuunioride Eesti koondise eest osales meie kooli sportlastest samal jõuproovil Grete-Kai Teeäär saavutades 7.koha.

Palju õnne Taavile ja hoiame pöialt MM-iks!

Balti noorte mitmevõistluse maavõistluse tulemused.